Par mums

Lauksaimniecības un biznesa plānošanas konsultācijas un pakalpojumi.

Pierīgas konsultāciju birojs ir SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” struktūrvienība.

 http://prntscr.com/n0uft8

Mēs esam pakalpojumu uzņēmums Pierīgas teritorijā, kas sniedz plašu pakalpojumu un konsultāciju klāstu esošajiem un potenciālajiem uzņēmējiem, īpaši lauksaimniecībā.

Esam viena no 26 struktūrvienībām Latvijā SIA Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs.

Mūsu pakalpojumi ir pieejami gan fiziskām, gan juridiskām personām.

VĪZIJA

Būt par vadošo uzņēmējdarbības un lauku attīstības konsultāciju pakalpojumu sniedzēju Pierīgā.

MISIJA

Apzinoties atbildību par lauku vidi, veicināt lauku labklājību, nodrošinot klientiem pieejamību zināšanām, konsultācijām un citiem ar nozari saistītiem pakalpojumiem.

Mūsu uzdevumi:

+ lauku uzņēmējiem, organizācijām un iedzīvotājiem nodrošināt nozares ražošanas procesu, grāmatvedības un biznesa plānošanas konsultācijas un pakalpojumus (t.sk. piesaistot ES finansējumu, kredītu un investīciju līdzekļus), kā arī veikt pētījumus, izglītošanu un informēšanu.

Mūsu klienti darbojas gan  lauksaimniecības, mežsaimniecības, zivsaimniecības, mājražošanas, pārstrādes, kokrūpniecības, loģistikas, tūrisma, restorānu un citās viesmīlības nozarēs, tirdzniecībā, sporta un veselību uzlabojošu pakalpojumu, daudzās citās uzņēmējdarbības jomās. 

Klienti mums uzticas, jo mums ir kompleksa un individuāla pieeja, neatkarīgs redzējums, ilggadēja pašmāju un starptautiska pieredze.

Mēs vēlamies, lai mūs pazīst kā stabilu partneri ar lojālu, uz rezultātu orientētu, profesionālu, izglītotu, pozitīvi domājošu un motivētu speciālistu komandu.

Mēs izjūtam atbildību pret Pierīgas kā piepilsētas vidi un vēlamies, lai jebkurš interesents ir informēts par attīstības iespējām šeit.

 

Buklets

Buklets